Nimian Legends : BrightRidge

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 379 MB
  • Version 7.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Protopop
Nimian Legends : BrightRidge oyununda bir çok karakter ile oynayacaksınız.

Birkaç türe dönüşebilecek gücü açın ve Nimian Legends : BrightRidge oyununu yeni bir açıdan değerlendirin. Gökyüzünde altın bir kartal veya kanatlı bir ejderha gibi dolaşmak istemez misiniz. Eğer cevabınız isterim ise Nimian Legends : BrightRidge oyununu İOS mobil cihazınıza ücret karşılığında indirin ve keyifli bir oyunun tadını çıkartın. Ormanları, kurnaz bir tilki ya da fırlatıcı geyiği gibi gezebilirsiniz.

Nimian Legends : BrightRidge oyununda tek bir karakter olmak yerine bir çok karakter olarak oyuna devam edin. 

Bir doğa fotoğrafçısı olun ve bu muhteşem ve zengin manzaranın güzel fotoğraflarını çekmenin keyfini yaşayın. Nehir kenarında kaçınılması zor bir geyiğini fotoğraflayacak mısınız? Antik kalıntıların ortasında altın bir gün batımı yakalayabilir misiniz? Hayvanları avlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Hayvan Görünümünü, hayvanları sihirli bir biçimde izlemek için kendi yaşam alanlarına ve davranışlarına göre kullanın.

Kapsamlı seçenekler, neredeyse her şeyi istediğiniz zaman özelleştirebilmenizi sağlar. Bir çok çeşitlilik sunan Nimian Legends : BrightRidge oyununda sizde bir çok karaktere bürünün.

Nimian Legends : BrightRidge indir
DİĞER SÜRÜMLER